Участь батьків у вихованні та дозволи на відчуження: відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

нарада16 грудня під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У засіданні взяли участь працівники служби у справах дітей, управління освіти, молоді та спорту, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення, відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, сектору обліку та приватизації житла.

Розглянули питання щодо участі батьків, бабусі та дідуся у вихованні дітей, неналежного виконання батьківських обов’язків батьками відносно 4 дітей, троє з яких тимчасово влаштовані до патронатної сім’ї, одна дитина – до сім’ї родичів.

Також, ухвалили рішення щодо надання дозволів на відчуження житла, право власності/користування яким мають діти, погоджено підтвердження місця проживання дитини для виїзду з матір’ю за кордон з метою оздоровлення та відпочинку.

На засіданні обговорили питання попередження негативних проявів у дитячому середовищі, посилення уваги всіх суб’єктів виявлення та організації соціального захисту дітей щодо правового виховання неповнолітніх, забезпечення ефективної профілактичної роботи з дітьми, які виховуються у кризових сім’ях.

Тетяна Карло наголосила на важливості своєчасного інформування та реагування на виявлені факти жорстокого поводження з дітьми, випадки булінгу, домашнього насильства , асоціальних проявів серед дітей.

З усіх питань ухвалили відповідні рішення, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.