Учасники НМТ зможуть взяти участь у додатковій сесії

Учасники НМТ, які з поважних причин на змогли взяти участь у тестуванні, мають можливість пройти тестування під час додаткових сесій.

Про це інформує osvita.ua.

Для участі у додатковій сесії необхідно подати заяву до регіонального центру оцінювання якості освіти, який здійснював їх реєстрацію, а також документ, в якому відображено факти й обставини, що можуть бути підставою для допуску до участі в додаткових сесіях.

Також учасник тестування має можливість змінити місце проведення тестування. Для цього необхідно зазначити населений пункт в Україні (або країну), в якому вступник перебуватиме під час проведення додаткових сесій.

Заяву та підтвердні документи необхідно подати протягом трьох робочих днів з дня проведення сесії НМТ.

Документи можуть бути подані поштовим зв’язком, електронною поштою або особисто заявником (через уповноважену ним особу).

Також подати документи для участі в додаткових сесіях можуть ті учасники, які брали участь в основних сесіях НМТ, але не змогли розпочати або завершити виконання сертифікаційної роботи через причини, на які не могли вплинути. З-поміж таких причин різке погіршення їхнього стану здоров’я, виникнення обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров’я учасників НМТ, а також дочасне припинення процедури НМТ.

Рішення про допуск до участі в додаткових сесіях таких учасників приймає регламентна комісія при регіональному центрі оцінювання якості освіти.

Розгляд документів, поданих учасниками, регламентна комісія здійснює протягом трьох робочих днів з урахуванням дня їх надходження.

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЗАЯВИ ДЛЯ УЧАСТІ У ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.