Для учасників АТО зі Сміли підготували заходи із соціальної та професійної адаптації

Смілянське управління праці та соціального захисту населення нагадує про здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

«Відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції», постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 «Про затвердження порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції за рахунок коштів державного бюджету здійснюється прийом документів для направлення на навчання з підготовки (перепідготовки) водіїв всіх категорій та на інші види освітніх послуг з професійної адаптації», інформує заступник начальника управління Н.П.Лісова.

За довідками звертатися до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради за адресою: м.Сміла, вул. М. Дорошенка, буд. 4. , каб. № 5,10, тел.4-04-14, 4 23-87.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *