У Залевках на 120 тисяч гривень оштрафували магазин-кафе

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області накладені штрафи на замовника, підрядника та осіб, відповідальних за здійснення авторського та технічного нагляду на будівництві магазину-кафе у Смілянському районі.

Під час планової перевірки об`єкта будівництва – магазину продовольчих товарів та кафе на 40 місць в с. Залевки посадовими особами управління виявлені численні порушення містобудівного законодавства.

Зокрема, в декларації про початок виконання будівельних робіт виявлено невідповідність зазначеної інформації про документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку та правових документів, що встановлюють повноваження особи на розробку проектної документації. Окрім того, зафіксовано недотримання підрядною організацією будівельних норм, державних стандартів та правил під час виконання будівельних робіт.

За результатами проведеної перевірки замовника, підрядника, та осіб, відповідальних за здійснення авторського та технічного нагляду, оштрафовано на загальну суму 120 тис. грн.
Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Державна архітектурно-будівельна інспекція України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *