У закладах освіти оцінять ефективність цифровізації

1В Україні розпочалося пілотування онлайн-інструменту SELFIE, який дозволить школам та профтехнічним закладам оцінити ефективність використання інноваційних технологій. Також інструмент має допомогти з’ясувати, на якому етапі цифрового розвитку перебувають освітні заклади.

Про це під час презентації інструменту SELFIE повідомив заступник міністра освіти з питань цифровізації Артур Селецький, передає osvita.ua.

За його словами, через постійну роботу з учнями в дистанційній формі ставлення педагогів та директорів до цифрових технологій дуже змінилося. Тепер вони мають не просто швидко опанувати роботу з новими застосунками чи сервісами, а й планувати роботу з ними в майбутньому.

Участь у пілотуванні візьмуть 60 шкіл та 30 закладів професійної освіти з десяти регіонів України. Керівники закладів матимуть нагоду налаштувати опитування з урахуванням вимог закладу. Після використання SELFIE в 10 областях та аналізу результатів проєкту можливість пройти таке самооцінювання буде надана усім закладам освіти.

У Міністерстві освіти розповіли, що опитування є анонімним та добровільним. Для учнів воно триватиме не більш ніж 20-30 хвилин, а для вчителів – щонайбільше 40.

Після завершення опитування кожен заклад отримає доступ до інтерактивного звіту про результати опитування своїх респондентів. Він допоможе проаналізувати поточний стан справ та напрацювати план дій для розвитку цифрової трансформації в закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *