У закладах освіти області вже навчаються понад три тисячі дітей-переселенців

дистанційне навчання дітиЗа оперативною інформацією, у закладах загальної середньої освіти Черкаської області навчається 3 147 учнів з числа внутрішньо переміщених осіб. Про це інформує начальник обласного управління освіти і науки Валерій Данилевський.

Найбільше вимушено переміщених дітей наразі навчаються у Черкаському районі – 1 105. У Звенигородському – 988, Уманському– 713 та Золотоніському – 334, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

– Належним чином надаючи якісні освітні послуги, освітяни області активно долучаються до роботи щодо допомоги Збройним силам України, територіальній обороні, внутрішньо переміщеним особам, – відзначив Валерій Данилевський. – У закладах освіти, що визначені як пункти прийому, створені всі необхідні умови, щоб прийняти, нагодувати, перевдягнути та забезпечити відпочинок цим людям, а також дозвілля і навчання їхнім діткам. Радію, що батьки діток-переселенців активно відгукнулися на заклик освітян області щодо активного залучення до навчання.

Окрім того, наші освітяни Черкащини також збирають гуманітарну допомогу, готують провізію, зокрема роблять консерви, печуть пиріжки; плетуть маскувальні сітки. Також виготовляють медичне обладнання: шиють сумки, роблять кровоспинні турнікети для індивідуальних медичних аптечок для військових.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.