У закладах освіти Черкащини суттєвих порушень протиепідемічного режиму не виявили

111preview_w698zc0Фахівці Держпродспоживслужби разом з представниками Державної служби якості освіти, оласного Управління освіти і науки провели перевірки закладів освіти на дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням COVID-19. 

Моніторингові групи побували у 18 закладах дошкільної, загальної середньої, вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти у Черкасах, Смілі, Драбівському, Жашківському, Городищенському, Звенигородському, Канівському, Корсунь-Шевченківському, Кам’янському, Монастирищенському, Черкаському, Чорнобаївському районах.    

Особливу увагу учасники моніторингових груп приділили санітарно-гігієнічному стану харчоблоків, організації харчування здобувачів освіти.

За результатами перевірок суттєвих порушень протиепідемічного режиму виявлено не було.

Загалом, з початку навчального року фахівці Держпродспоживслужби області провели 279 перевірок закладів освіти та гуртожитків щодо дотримання протиепідемічних заходів. Порушення виявлені у 16,5% випадків, основні з них – недостатня забезпеченість закладів масками, рукавичками, паперовими рушниками, учні на перервах не дотримуються дистанції,  є порушення протиепідемічного режиму у гуртожитках тощо. 

За результатами перевірок  на адресу керівників закладів освіти, відомства направлено 42 приписи, пропозиції щодо усунення виявлених порушень, 6 керівників закладів притягнуті до адміністративної відповідальності, інфомують в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *