У виправній колонії виявили незаконну експлуатацію праці засуджених

колоніяОбласна прокуратура провела перевірки щодо додержання вимог законодавства під час оплати праці засуджених в установах виконання покарань ДКВС в області, внаслідок яких виявлені суттєві порушення.

Так, у Старобабанівській виправній колоній (№92) було виявлено, що адміністрація не забезпечує соціальні гарантії працюючим засудженим, не сплачує страхові внески, не зараховує трудовий стаж, що грубо порушує вимоги законодавства про працю.

Службовці колонії порушують, зокрема, норми, затверджені директором підприємства, є технічно не обґрунтованими, про що свідчить той факт, що протягом року в повному обсязі їх не виконав жоден засуджений.

Перевіркою діяльності службових осіб слідчого ізолятора виявлені порушення тижневої норми праці засуджених та тривалості щотижневого безперервного відпочинку засуджених.

За результатами перевірок прокуратура внесено акт реагування керівнику слідчого ізолятора, а за фактом грубих порушень вимог законодавства про працю службовими особами виправної колонії Уманською прокуратурою розпочато досудове розслідування у кримінальному правопорушенні, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.