У вихідні на Черкащині буде до +33º

погода червеньНаразі погоду Черкащини визначає поле підвищеного тиску та осередок тепла, який формує теплі ночі 14-16º та спекотні дні 30-31º.

Як показують розрахунки, У ВИХІДНІ атмосфера «підкидатиме дрова» у ЧЕРВНЕВУ ПІЧ – максимальні температури повітря очікуються 31-33º, вночі 16-18º. Завдяки надходженню більш вологих повітряних мас з Чорного моря зросте ЙМОВІРНІСТЬ ЛОКАЛЬНИХ ЗЛИВ ТА ГРОЗ.

Такі погодні умови сприятимуть утриманню показника горимості у лісах області на рівні надзвичайного 5 класу, а також НАКОПИЧЕННЮ ШКІДЛИВИХ ДОМІШОК в атмосферному повітрі, що посилюватиме відчуття спеки.

У неділю, 12 червня, християни відзначатимуть велике церковне свято – ДЕНЬ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ. Це остаточне прощання з весною і зустріч літа. «Трійця трьома святами багата: квітами, травами й рум’яним літом». Вважається, що саме в цей день Бог створив Землю і засіяв її зеленню.

У ПОНЕДІЛОК, 13 червня СПЕКА ЩЕ УТРИМАЄ СВОЇ ПОЗИЦІЇ. Тож закиньте подалі в шафу синтетику та одяг з цупких тканин. Обирайте вільний крій та надавайте перевагу льону, бавовні й світлим кольорам – це забезпечить природну циркуляцію теплообміну тіла. Обов’язковою деталлю гардеробу у спеку має бути головний убір, більше рідини та сонцезахисні окуляри.

Вже У ВІВТОРОК, після проходження атмосферних фронтів, з північними вітрами надійде порція більш прохолодного повітря, тому ТЕМПЕРАТУРА СПАДЕ, вночі 10-12º, вдень 24-26º.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.