У вихідні комунальні служби ліквідовували порив тепломережі та розчищали стихійні сміттєзвалища

dsc_0158Вихідні виявилися неспокійними для працівників аварійної бригади КП «Смілакомунтеплоенерго», яка ліквідувала наслідки пориву мережі біля районної лікарні.

Ця мережа подає теплопостачання до будинків № 66, 72-а по вулиці Соборній, №3, вулиці Софіївській № 21 та по вулиці Юрія Кондратюка.

Роботи вистачило і для працівників КП «Комунальник», які протягом кількох днів розчищають прилеглу територію будинків від чагарників та стихійного сміттєзвалища, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього природнього середовища. Окрім того, гори сміття забруднюють довкілля та негативно впливають на людське здоров’я. Вони, на відміну від полігону, не є спеціально обладнаними, відтак продукти гниття і розпаду сміття потрапляють у ґрунт та воду.

Жителям Сміли, зокрема, керівникам підприємств, установ та організацій нагадують Правила благоустрою на території міста (https://smila-rada.gov.ua/sites/default/files/pravyla_blagoustroyu_mista_smila.docx), які затверджені рішенням Смілянської міської ради від 23.06.2011 № 10-11/VI та відповідальність за не дотримання цих Правил.

 

dsc_0158

dsc_0192

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *