У вихідні на Черкащині очікується тепла та сонячна погода

Літо впевнено крокує Черкащиною. Спостерігається сонячна та дуже тепла погода. Середньодобова температура повітря продовжує підвищуватися і становить 21-22°, що на 3-4° вище кліматичної норми на цей час і більше відповідає середині липня – маківки літа. Температура повітря вдень 26-28°, вночі 14-17°. Місцями по області пройшли незначні опади, випало 0,0-1,8 мм. Мінімальна вологість повітря 49-57%. Вітер змінних напрямків, 6-9 м/с.

За прогнозом синоптиків, у вихідні дні погоду Черкащини продовжують формувати теплі сектори  циклонів, що рухаються із Балкан на Німеччину. Вони постачатимуть в наш край повітряні маси із субтропіків. Тому, денний максимум температури очікується до +29+34º. Ночі теж будуть теплими (не нижче +18+20º). Суттєвих дощів не передбачається. Лише у вечірні години місцями можливе утворення грозових осередків та посилення вітру південних напрямків.

Такі погодні умови сприяють зростанню показника пожежної небезпеки.

Станом на 15:00 годину 16 червня в екосистемах області спостерігалася пожежна небезпека відсутня (1 клас) та мала (2 клас), повідомляє Черкаський областнйи центр з гідрометеорології.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *