У вересні зафіксовано недобір із надходження рентної плати. Чому так?

У вересні 2023 року показник із надходження екологічного податку до загального фонду державного бюджету забезпечено на 106,5% (надійшло 0,23 млн грн при доведеному показнику 0,22 млн грн).

Про це повідомили в обласному управлінні ДПС.

Надходження екологічного податку до місцевих бюджетів – 0,14 млн грн.

Також надійшла 41 тисяча гривень рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

Разом з тим, не забезпечено виконання показників із надходження рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, за користування надрами та спеціальне використання води як до загального фонду державного так і місцевих бюджетів.

Недобір з рентної плати за користування надрами до загального фонду державного бюджету склав – 1,02 млн грн, виконання доведеного показника – 5,9 відсотків.

Із рентної плати за користування надрами до місцевих бюджетів склав 0,44 млн грн. Із рентної плати за спеціальне використання води до загальногоо фонду державного бюджету – 0,22 млн грн.

Окрім того, недобір з рентної плати за спеціальне використання води до місцевих бюджетів склав – 0,25 млн грн. Із рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів до місцевих бюджетів склав – 3 тисячі гривень.

Невиконання доведених показників з надходження рентної плати за спеціальне використання води, користування надрами та спеціальне використання лісових ресурсів пояснюється відсутністю термінів сплати, інформують у податковій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.