У центрі зайнятості пропонують скористатися мобільним додатком «Довідник пільг та послуг учаснику АТО»

ІкінАндрій Ікін за фахом інженер служби авіаційної безпеки. На жаль, для чоловіка не знайшлося роботи у м.Сміла, яка б відповідала освіті. Коли почався військовий конфлікт на сході України, Андрій пішов служити за контрактом. Після трьох років військової служби поїхав працювати закордон. Там навчився новому:

«Я багато читав, знайомився та спілкувався з цікавими людьми. Зараз планую соціальні проекти, які покращать розвиток м.Сміла. Сподіваюся, що знайду необхідну підтримку з боку політиків та місцевої влади. А ще з дитинства захоплююся футболом, хотілося б спробувати себе у якості тренера. Також захоплююся вивченням психології.»

Зараз Андрій Ікін перебуває на обліку у центрі зайнятості. Тут чоловіку запропонували скористатися мобільним додатком «Довідник пільг та послуг учаснику АТО».

Любов Пастушенко, начальниця відділу організації працевлаштування населення:

«Андрій Сергійович дуже позитивний, розумний, роботящий та прогресивний. Він один із тих відвідувачів, кому ми запропонували скористатися мобільним додатком «Довідник пільг та послуг учаснику АТО». Цей додаток сприяє соціальній та професіональній адаптації. Користувач може зі свого гаджету отримати базову інформацію щодо пільг, прав і соціальних гарантій.  Там можна прочитати рекомендації щодо порядку дій в певних ситуаціях.»
 

У мобільному додатку «Довідник пільг та послуг учаснику АТО» знаходяться наступні блоки:
 • Пам’ятка для учасників АТО (статус УБД, необхідні документи, позбавлення УБД, зміна АТО на ООС);
 • Пільги учасникам АТО (медичні послуги, побутові послуги та користування транспортом, надання землі, забезпечення житлом, робота та навчання);
 • Реабілітація (психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції, соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції, санаторно-курортне лікування, забезпечення учасника АТО технічними та іншими засобами реабілітації в Україні); 
 • Працевлаштування та власна справа для учасників АТО;
 • Гаряча лінія для учасників АТО;
 • Правова допомога учасникам АТО.

Будь-який користувач android-пристрою може встановити додаток за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=yuraalexkuch.com.dovidkaato

або через магазин Google Play на своєму Android. Для цього потрібно ввести: «довідник послуг та пільг учаснику АТО» або якщо немає української клавіатури: «довиднык послуг та пильг учаснику АТО», вибрати програму, натиснути «Установка».  Послуга БЕЗКОШТОВНА .

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *