У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Барвінок» привітали Світлану Оксьом

101906236_1290418864496051_3197673388213401088_o10 червня представники міської влади, міської організації ветеранів війни та праці, трудовий колектив Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Барвінок» привітали з 65-річчям з дня народження Світлану Оксьом.

Світлана Семенівна довгий час працювала на радіоприладному заводі, вчителем школи №11, створювала та була директором Центру дитячої творчості «Берегиня».

Нині працює на посаді методиста Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Барвінок».

За дорученням міського голови Олексія Цибка керуючий справами Людмила Осейко вручила іменинниці Почесну грамоту виконавчого комітету. У вітальному слові відмітивла багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток освітянської галузі міста, а нині – у справу забезпечення та зміцнення соціального захисту дітей з особливими потребами.

Голова ветеранської організації Микола Якушенко разом із заступником Віктором Іншаковим, побажавши міцного здоров’я та благополуччя, вручили коровай та оригінальний подарунок, який зробили ветерани-слухачі «Університету 50+».

Щирі вітання адресував і директор Центру реабілітації Андрій Лисенко разом із трудовим колективом.

У вітальному слові відмітили особистий внесок Світлани Семенівни у роботу закладу, її чуйність та добродушність по відношенню до вихованців закладу, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *