У трьох школах Смілянського району немає тепла. Діти на канікулах

Про це, зокрема, йшлося на координаційній нараді, де обговорювали, як навчальні заклади Черкащини переходять на автономне опалення. Переходити на альтернативні види палива закликали заклади освіти Черкащини в ОДА.Заступниця директора Департаменту освіти облдержадміністрації Оксана Сімушіна зазначила, готуючись до зимового періоду, фахівці Департаменту освіти і науки ОДА були активними учасниками засідань обласних оперативних штабів, здійснювали виїзди до закладів освіти обласної комунальної власності, де виконувалися роботи з капітального ремонту котелень, заміни віконних блоків, тощо. 

Протягом останніх 4-х років, враховуючи зміни у Кодексі газорозподільчих систем, ускладнився процес підключення до газопостачання автономних котелень освітньої галузі. Зважаючи на це, котельні 132 закладів освіти перевели з газового на опалення альтернативними видами палива.

– До опалювального періоду 2019-2020 року,згідно з приписами ПАТ «Черкасигаз», необхідно було облаштувати комерційні вузли обліку газу з модемними установками у 77  закладів освіти, – відзначила посадовиця. – Через низку причин встановили вузли обліку в котельнях лише 16 закладів освіти, які цього потребували. Наразі майже всі освітні заклади підключено до газопостачання.

Великояблунівська школа у Березняківській ОТГ та Ковалиський і Куцівський НВК у Ротмістрівській ОТГ досі без опалення через відсутність вузлів обліку. Учні цих закладів з 18 до 25 листопада, згідно з розпорядженням органів місцевого самоврядування, перебувають на канікулах. Це неприпустимо. Тож прошу в ОТГ у найкоротші терміни вирішити ці питання. Оскільки на місцях персонально відповідають за вчасний початок та організоване проходження опалювального сезону у закладах освіти.

Загалом, понад 900 автономних котелень нині обслуговують заклади освіти області. Із них 51%, тобто 458, опалюються природним газом, у 12-ти – електоопалення, 433 заклади опалюються від твердопаливних котелень.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *