У Тясмині втопилася 13-річна дитина

4 червня до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що у річці Тясмин міста Сміла, втонула дитина 2011 року народження.

Про зникнення у воді повідомила подруга дівчинки, коли помітила, що вона зникла з поля зору. Дівчинка не розгубилась, підбігла і повідомила дорослих, які у цей момент також відпочивали біля річки. Вони ж і зателефонували до Служби порятунку.

На місце події оперативно прибули водолази Смілянської пошуково-рятувальної групи комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради і на відстані близько 5 метрів від берега виявили тіло дитини, передали медичним працівникам. Реанімаційні заходи результатів не дали, співробітниками екстреної медичної допомоги констатовано смерть дитини.

З початку року на водних об`єктах області зареєстровано 33 пригоди, внаслідок яких 20 осіб загинуло (з них 1 дитина) та 23 особи врятовано (з них 1 дитина).

Головне управління ДСНС звертається до батьків з проханням стежити за дозвіллям своїх дітей. Не відпускати їх одних до води та навчати правилам безпечної поведінки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.