У Тернівській школі пройшов День цивільного захисту

12 травня  2016 року в Тернівській ЗОШ I – III ступенів пройшов День цивільного захисту.

Метою Дня ЦЗ є практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок з безпеки життєдіяльності, основ здоров’я та ЦЗ, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно-начальницького та особового складу формувань, педагогічного складу і учнів навчального закладу при виконанні заходів щодо попередження реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру.

День ЦЗ розпочався загальношкільною лінійкою, протягом дня проводилися уроки за тематикою з питань ЦЗ та БЖ (1 – 4 класи «Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати»; 5 – 8 класи «Надзвичайні ситуації природного характеру»; 9 – 11 класи «Людина в надзвичайних ситуаціях»). У кожному класі проведені бесіди з учнями про надзвичайні ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю людей.

Проведено практичне заняття по наданню першої долікарської допомоги умовно потерпілим.

В шкільній бібліотеці організовано виставку літератури «Природа і людина», конкурс малюнків «Навколишнє середовище і людина».

Наприкінці останнього уроку проведена навчальна евакуація педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу та учнів. Продемонстровано роботу формування охорони громадського порядку в умовах виявлення підозрілих пожежо-небезпечних предметів, формування пожежогасіння (правила користування вогнегасником).

Завершився День ЦЗ підведенням його підсумків.

За інформацією директора Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *