У Ташлику згоріла надвірна споруда та тонна пшениці

226 вересня у селі Ташлик Ротмістрівської громади виникла пожежа на горищі надвірної споруди. Пожежу ліквідували о 13:02 вогнеборці 12-ї пожежно-рятувальної частини, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Вогнем знищено покрівлю по всій площі та одну тонну пшениці. Причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Головне управління ДСНС нагадує заходи безпеки при використанні печей. Забороняється: використовувати для обігріву несправні та не відремонтовані опалювальні печі; розпалювати опалювальні печі легкозаймистими та горючими рідинами; залишати печі, в яких горить вогонь, без нагляду дорослих; сушити та зберігати біля печей горючі предмети.

Категорично забороняється закривати піддувало опалювальної печі, коли там ще горить вугілля або є жар – це може призвести до отруєння чадним газом; влаштовувати в якості димової труби металеві та азбестові труби.

В опалювальний сезон не забувайте очищати димарі від сажі хоча б один раз на два місяці.

Не залишайте без нагляду розпалену піч чи плиту. Палаючого вуглика, а інколи й іскри, досить для того, щоб скоїлося велике лихо.

Якщо пожежі уникнути не вдалося, негайно повідомте про це Службу порятунку за телефоном «101».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *