У святкові дні на Черкащині буде дуже тепло

погодаПрохолодний епізод на Черкащині, провісник осені, завершився. До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України і антициклон «EMIL» із заходу організує на Черкащині стійку та теплу погоду, інформує начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Денні 25-30º створять прекрасні умови для відпочинку на природі, збирання врожаю та підготовці господарського комплексу до осінньо-зимового періоду, який вже «не за горами».

Лише у четвер-пятницю, тобто 20-21 серпня, внаслідок впливу улоговини атлантичного циклону, місцями можливі грозові дощі.

Літні температури, відсутність більше місяця ефективних дощів та суховії сприяли висушуванню верхнього шару ґрунту і підстильної поверхні.

Зараз на Черкащині найвищий 5 клас пожежної небезпеки. Тому не слід спалювати стерню після збирання врожаю. Особливу увагу на дотримання правил безпеки варто звернути мисливцям і відвідувачам лісів та паркових зон, адже сезон полювання на пернату дичину у цьому році розпочався і триває на фоні надзвичайної пожежної небезпеки.

А от тривалий період бездощів’я та дефіциту опадів негативно позначається на початку посівної кампанії.

Умови для осінньої сівби – вкрай жорсткі. В таких умовах сіяти краще після випадіння дощу, кількістю не менше 10 мм.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *