Суд визнав безпідставною апеляцію адвоката чоловіка, засудженого за державну зраду

Апеляційним судом відмовлено у задоволенні апеляційної скарги адвоката в інтересах черкащанина, якого Золотоніський суд засудив до 10 років позбавлення волі за особливо тяжкий злочин, передбачений ч. 2 ст. 111 КК України, – державну зраду.

У вересні 2022 року прокурорами Черкаської обласної прокуратури доведено в суді вину жителя Золотоніщини, якого у червні цього року затримано на місці злочину, безпосередньо під час збору інформації щодо точного розташування однієї із військових частин ЗСУ на території області.

Суд визнав доведеним, що чоловікз ідеологічних міркувань та з метою отримати грошову винагороду співпрацював із представниками фсб російської федерації та на виконання їхніх завдань надавав фото-, відеоматеріали і текстову інформацію щодо точного розташування військових об’єктів ЗСУ.

Також обвинувачений збирав та передавав представнику ворожої спецслужби відомості про об’єкти критичної інфраструктури м. Черкаси, розташування правоохоронних органів та органів державної влади області, розміщення точок «wi-fi» у центральній частині міста.

Наразі судом апеляційної інстанції вирок місцевого суду залишено без змін. Засуджений під вартою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.