У Смілянську прокуратуру призначили нових прокурорів

img_915420 грудня керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін призначив 13 прокурорів, які пройшли конкурс відповідно до Порядку проведення добору на зайняття вакантної посади прокурора та стажування й практичну підготовку в органах прокуратури.

Так, у Смілянській та Золотоніській прокуратурі тепер 2 нових прокурори, у Звенигородській – 3 прокурори. 5 нових прокурорів отримала Уманська окружна прокуратура, один новий працівник – у Черкаській окружній прокуратурі.

Новопризначені прокурори присягнули присвятити свою діяльність служінню Українському народові і Україні, неухильно додержуватися Конституції та законів України, сприяти утвердженню верховенства права, законності та правопорядку, з гідністю нести високе звання прокурора.

У свою чергу, керівник обласної прокуратури побажав новопризначеним прокурорам успіхів і наснаги в роботі та висловив сподівання, що вони захищатимуть права й свободи людини і громадянина, чесно, сумлінно та неупереджено виконуватимуть свої службові обов’язки задля забезпечення належного виконання функцій, покладених на прокуратуру, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.