У Смілянському відділі поліції впроваджують інноваційну систему «Custody Records» та проєкт «Зелена кімната»

imagesЇх впроваджують у відділах поліції Черкащини. А із 24 по 26 січня хід робіт перевірили представники консультативної місії ЄС. У форматі наради правоохоронці та іноземні гості узгодили дії щодо подальшої перевірки територіальних підрозділі з визначенням їх готовності до впровадження проєктів.

Практичним етапом візиту було спільне інспектування територіальних підрозділів області.

За три дні перебування на Черкащині делегація перевірила Смілянський, Звенигородський, Золотоніський, Канівський відділи поліції, а також Черкаське районне управління. У приміщеннях тривають підготовчі та ремонтні роботи, про терміни та хід яких кожен доповів керівник.

Cистема «Custody Records» детально фіксує всі дії щодо затриманої особи, починаючи від моменту її фактичного затримання, протягом усього часу перебування у територіальному органі поліції та до моменту звільнення цієї особи або ж доставлення її до ІТТ, передбачає забезпечення гарантії базових прав затриманих осіб та водночас унеможливить безпідставні звинувачення працівників поліції.

Підвівши підсумок робочої зустрічі іноземні експерти відмітили позитивну динаміку щодо впровадження систем «Custody Records» та «Зелена кімната» на Черкащині. З свого боку пообіцяли активно сприяти у забезпеченні необхідним обладнанням, та іншими засобами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.