У Смілянському відділі ПФУ працювала «гаряча лінія»

гаряча лінія11 вересня у Смілянському відділі ПФУ працювала «гаряча лінія». На дзвінки прямої “гарячої” телефонної лінії відзповідала заступник начальника Смілянського відділу обслуговування громадян Алла Кірієнко. Загалом, до керівництва відділу ПФУ звернулися 6 осіб.

Дозвонювачі цікавились питаннями, пов’язаними з перерахунком пенсії у з’язку зі звільненням, визначенням права на пенсію, переліком документів, необхідних для призначення пенсії та підвищенням розміру пенсії з 01.09.2020 року.

Також під час спілкування Алла Кірієнко акцентувала увагу на тому, що карантин — час отримання послуг дистанційно, за допомогою Вебпорталу Фонду не виходячи з дому.

Кожен громадянин, який зареєструвався в особистому кабінеті на Вебпорталі, може отримувати персональні дані щодо страхового стажу, заробітної плати, подати документи для призначення пенсії в “один дотик”, та інше.

>На всі питання було надано вичерпні відповіді та обґрунтовані роз’яснення щодо порушених питань, інформують у Смілянському відділу обслуговування громадян.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *