У Смілянському управлінні Пенсійного фонду підвели підсумок роботи за січень – вересень 2017 року

Протягом січня – вересня 2017 року загальний обсяг доходів бюджету Фонду по управлінню склав 134,86 млн. грн., що становить 110,04 % від запланованого показника.
На 01.10.2017 борг зі сплати платежів до Пенсійного фонду становить 7,04 млн грн., в тому числі  заборгованість зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у сумі 4,74 млн грн., та заборгованість з відшкодування пільгових пенсій в сумі 2,30 млн грн. Заборгованість зі сплати платежів до Пенсійного фонду зменшилась на суму 232,19 тис. грн. відповідно до початку року.
Станом на 01.10.2017 борги по комунальним підприємствам становлять 325,81 тис. грн., а саме КЖВП «Наш дім» борг в сумі 233,4 тис. грн. (в процедурі банкрутства з 2012 року), СКВП «Комунальник» борг в сумі 92,41 тис. грн. (в процедурі банкрутства з 2015 року), до початку року заборгованість зменшилась на 0,6 тис. грн. за рахунок погашення боргу по КП «Гранд».
Заборгованість з відшкодування пільгових пенсій з початку року збільшилась на 30,93 тис. грн., або на 1,05%, і становить 2,26 млн грн.
Заборгованість зі сплати єдиного внеску, адміністрування якого завершують органи Пенсійного фонду, станом на 01.10.2017 становить 20,88 тис. грн., що на 175,0 тис. грн., або на 89,25% менше до початку року.
Працівниками управління здійснюються всі передбачені діючим законодавством заходи для зменшення заборгованості платників, забезпечення надходження платежів, захисту прав застрахованих осіб.
Управління щомісячно інформує місцеві органи влади про необхідність заслуховування на засіданнях комісій з погашення заборгованості до бюджетів усіх рівнів керівників підприємств-боржників, які збільшують заборгованість з обов’язкових платежів до Фонду. Протягом січня – вересня 2017 року було проведено 10 засідань комісій та запрошено 159 керівників підприємства-боржника, з них заслухано 19, які звітували про роботу щодо погашення заборгованості до бюджету Фонду. Відбулось погашення боргу, внаслідок прийнятих комісіями рішень в сумі 53,61 тис. грн.
З метою запобігання і виявлення правопорушень у сфері оплати праці та соціального страхування управлінням щомісячно аналізуються звіти страхувальників, в яких значно скоротилась чисельність працюючих і знижується темп росту фонду оплати праці.
Для забезпечення дотримання роботодавцями законодавства про оплату праці щомісячно аналізується реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, по цьому показнику надається інформація органам влади, управлінню праці, Смілянській ОДПІ та Смілянській місцевій прокуратурі.
Надходження єдиного соціального внеску до бюджету Фонду залежить від рівня заробітної плати найманих працівників. Робота на умовах оплати нижче встановленого державою мінімального рівня заробітної плати позбавляє найманих працівників права на забезпечену старість, є порушення конституційних норм та трудових прав застрахованої особи.
За інформацією завідучої сектору
забезпечення наповнення бюджету
фінансово-економічного відділу
О. Д. Постьової
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *