У смілянському «Університеті дорослих людей 50+» відзначили першу річницю роботи

DSC_0704 (2)Університету дорослого віку 50+ виповнився рік з часу його заснування у Смілі. З нагоди свята його учасники підготували виставку робіт своїх «студентів».
Тут були представлені прикраси, шамбали, ляльки-мотанки, травниці, обереги, картини – вишиті та зроблені з ґудзиків, плетені корзинки, мініатюрні подушки із ароматами трав, м’які іграшки та багато іншого. Побачити яким був перший рік життя новоствореного університету можна було  у фотоальбомі.

В актовій залі Шевченківської дирекції залізничних перевезень у дружньому колі зібралися учасники університету та ті, хто надає підтримку цій досить молодій організації. Присутніх привітала директор “Університету дорослих людей 50+” Надія Анохіна. День народження закладу – чудова нагода підбити перші підсумки роботи, поділитися досягненнями, згадати найкраще, що було за рік та запланувати подальшу роботу. За рік із ініціативної групи з 6 чоловік колектив розрісся до 30 учасників.

Сміляни побували на семінарах та змаганнях у містах України та закордоном. Про поїздки розповіли Віра Багацька та Валентина Матвієнко. Слова вітань адресували присутнім представники Шевченківської дирекції залізничних перевезень – головний інженер дирекції Сергій Марейченко та інженер праці Шевченківської територіальної профспілкової організації Ян Вавер.

Гарного настрою та ліричності заходу додав виступ учасниць гурту «Вербиченька», які подарували пісні та гумористичні виступи.

Таїсія Соболь

DSC_0817 (2) DSC_0732 (2) DSC_0798 (2)DSC_0812 (2)УДЛ50+ (2)DSC_0763 (2) DSC_0786 (2) DSC_0791 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *