У Смілянському ЦППРК проходить місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

У ДНЗ «Смілянський ЦППРК» з 01.04.2016 по 30.04.2016 проходить місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». В рамках даного заходу було проведено упорядкування спортивних об’єктів на території навчального закладу, задіяних для занять фізичною культурою і спортом. Проведена робота по забезпеченню умов дотримання правил і нормативних актів, техніки безпеки, охорони здоров’я учнів, пожежної безпеки, і оснащення спортивних об’єктів первинними засобами пожежогасіння та надання першої допомоги при проведені змагань.

З метою залучення молоді до активних занять фізичною культурою та популяризації здорового способу життя в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» було проведено ряд спортивних заходів: змагання з настільного тенісу, участь команди закладу в обласній Спортакіаді з міні-футболу (м. Черкаси, центральний стадіон), змагання з шахів (гуртожиток).

Кульмінацією спортивних змагань став турнір з волейболу де прийняли участь не тільки учні навчального накладу, а і педагогічні працівники двох відділень «Смілянського ЦППРК» та учні шкіл м. Сміли. Перше місце посіла команда педагогічних працівників технічного відділення «Смілянського ЦППРК», капітан команди керівник фізичного виховання Гончаренко О.І.

За матеріалами: Смілянський ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *