У Смілянському центрі зайнятості влаштували ярмарок вакансій

На днях у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій, на який були запрошені особи  з інвалідністю для укомплектування ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій» та ТОВ «Завод «Смілянська Хлодня».

Шукачам роботи були представлені вакантні посади: карамельника  та сторожа.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості, захід відвідали 29 безробітних, які перебувають на обліку центру та шукають роботу.

«Проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватися з потенційними кандидатами на робоче місце», – такими словами відкрила захід заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ніна Кулинич.

У рамках заходу представник роботодавця ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій»  ознайомив шукачів зі специфікою діяльності підприємства, умовами праці для осіб з інвалідністю, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники.

Ярмарок  вакансій пройшов у формі цікавого та змістовного діалогу. Фахівці центру зайнятості впевнені, що ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства і особам з інвалідністю, які шукають  роботу.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *