У Смілянському центрі зайнятості підбили підсумки за 9 місяців роботи

t_1_tsentr-zainiatosti_1531805193У 2018 році до міськрайонного центру зайнятості роботодавцями міста Сміли та Смілянського району подано 240 перспективних вакансій, з них: 213 вакансій були укомплектовані з числа безробітних, які пройшли професійне навчання: курсове навчання – 51 особа, стажування на робочому місці – 135 осіб, інформують у Смілянському центрі зайнятості.

За 3 квартали цього року 159 безробітних, мешканців міста, взяли участь у роботах тимчасового характеру, у тому числі 59 осіб працювали на громадських роботах за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Для стимулювання роботодавців щодо працевлаштування на нові робочі місця з числа безробітних Смілянським центром зайнятості прийнято рішення щодо надання компенсації роботодавцям фактичних витрат в розмірі єдиного внеску по 36 працевлаштованим безробітним, з яких 15-особи квотної категорії.

З початку року під конкретні замовлення роботодавців направлені на підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 186 безробітних за професіями та спеціальностями актуальними на ринку праці.

За 9 місяців 2018 року надано 1045 профорієнтаційних послуг особам із числа молоді, всього надано профорієнтаційних послуг 2759 особам, надано послуг  48 особам з інвалідністю.

З метою активізації усвідомленого професійного вибору актуальних на ринку праці професій для учнівської молоді проведено 83 заходи, в ході заходів охопленопрофорієнтаційними послугами 2379 осіб.

Протягом 9 місяців 2018 року проводилися заходи, спрямовані на мотивацію молоді до вибору робітничих професій, необхідних у реальному секторі економіки. Всього проведено 83 таких заходів: 49 профорієнтаційних уроків, взяли участь 1229 осіб, 1 день відкритих дверей ЦЗ, взяли участь 42 особи, 5 професіографічних екскурсій, взяли участь 130 осіб, Акція «Випускник», інтерактивні  заходи для учнівської молоді тощо.

З метою запобігання торгівлі людьми,  фахівцями ЦЗ надаються профінформаційні та профконсультаційні послуги, проводяться семінари відповідного спрямування – «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці», таких семінарів було проведено 6, взяли у них участь 106 осіб, семінарів, які орієнтують на отримання професій і спеціальностей, які мають попит на ринку праці  – 14, взяли участь 196 осіб,  семінарів гендерного спрямування – 5, взяли участь 212 осіб.

Сьогодні служба зайнятості на ринку соціальних послуг впевнено впроваджує новації, працює, реалізовуючи основні завдання соціального захисту населення від безробіття.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *