У Смілянському центрі з надання правової допомоги влаштували «Правовий кінозал»

192797184_4083262271764949_1472127583888867214_n«Правовий кінозал» – один з найцікавіших та креативних правопросвітницьких заходів сьогодення, які організовують фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Специфіка «правового кінозалу» передбачає не лише перегляд художніх та документальних стрічок на правову тематику, а й обговорення та осмислення побаченого з фахівцями в галузі права.

До 10-річчя ухвалення Закону України «Про безоплатну правову допомогу» 3 червня головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Смілянського центру з надання БВПД Олена Сокол у приміщенні Смілянської філії «Центру пробації» організувала перегляд фільму «Судити по совісті».

Драма «Судити по совісті» ґрунтується на історичних подіях. Адвокат Стівенсон нині є професором юридичного факультету Нью-Йоркського університету, засновником та директором «Ініціативи рівного правосуддя». Його зусиллями у США скасовано можливість виносити смертельні вироки особам, що не досягли 18 років. Юрист сам виступив співавтором сценарію до фільму про себе.

Після перегляду фільму учасники обговорили юридичні аспекти стрічки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *