У Смілянському центрі відкрили новий навчально-практичний центр з металообробки

78587099_966609237039537_7748556485898010624_n4 грудня у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відкрили навчально-практичний центр з металообробки. З нагоди радісної події навчальний заклад привітали заступник міського голови Павло Кондратенко, заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда, директор Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський, депутати Черкаської обласної ради, соціальні партнери, роботодавці та громадські діячі міста, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На базі центру проводитимуть підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників за новими технологіями із застосуванням сучасних верстатів, матеріалів та обладнання, яке працюватиме для підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників машинобудівної галузі Черкаської області.

Оновили матеріально-технічну базу закладу освіти за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Після урочистої частини учасники зустрічі переглянули презентацію верстатів навчально-практичного центру, а також демонстраційні роботи учнів на верстатах у фрезерній та токарній майстернях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *