У Смілянському центрі показали, як навчають майбутніх автослюсарів

DSCN9603_новый размерАвтослюсар – спеціаліст, який готує машину в дорогу, результат роботи якої багато в чому залежить від її справності. Щоб автомобіль запрацював, його потрібно зібрати, налагодити, відрегулювати і випробувати, у процесі експлуатації – обслуговувати і ремонтувати. Все це – справа слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів. Чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря, і якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з “розумними” руками. Тому потреба у спеціалістах з ремонту автомобілів буде постійною і, оволодівши цією професією, можна легко працевлаштуватися на різних автопідпрємствах, фірмах автосервісу, автокомбінатах, автопарках, навіть відкрити свою справу.

З метою удосконалення знань учнів з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів 19 березня викладач професійно-теоретичної підготовки В’ячеслав Валентинович Вовк провів відкритий урок на тему «Системи впорскування палива» з предмета «Спеціальна технологія» у групі №6 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Мета уроку – формування професійних знань учнів при вивченні теми «Системи впорскування палива».

Під час уроку учні ознайомилися з різними видами систем впорскування: карбюраторною, моно-інжекторною, розподільчою, безпосередньою та комбінованою. Учні отримали змістовні та ґрунтовні знання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *