У Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів провели шоу програму «Міс Снігурка та Містер Дід Мороз»

dscn3143-229 грудня  в актовій залі ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбулося велике Новорічне дійство – шоу програма «Міс Снігурка та Містер Дід Мороз».
На сцені проявляли свої таланти учасники конкурсу: п’ятеро юнаків та п’ятеро дівчат, а також  ведучі, солісти, гумористи, виконавці сценічних мініатюр. Взагалі участь у програмі взяли майже всі учні навчального закладу, класні керівники і майстри виробничого навчання, адже готувалися всі. Тому свято вдалося веселим, музичним, з цікавими конкурсами, гарними  піснями, витонченим гумором, повідомляє прес-центр ЦППРК.
З прийдешнім Новим роком всіх присутніх привітав Дід Мороз і Снігурка, а також директор навчального закладу Віталій Дякон. Багато новорічних історій почули від учасників та їх груп підтримки – саме таким було домашнє завдання цього конкурсу. Конкурсанти змагалися в танцювальному мистецтві, розмовному жанрі, дівчата проявляли дизайнерські здібності. На закінчення всі присутні були запрошені в новорічний, великий, веселий хоровод. Гарний  настрій, задоволення і приємну годину насолоди та музики, отримали всі присутні, учасники та глядачі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *