У Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів відзначили День Європи в Україні

DSCN0994В Державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» відбулися заходи присвячені  Дню Європи в Україні.

Головною метою відзначення  Дня Європи стало популяризація загального європейського культурного надбання серед молоді, ознайомлення учнів  з європейськими цінностями та традиціями.

З нагоди святкування в бібліотеках навчального закладу Животова Г.В. та Черненко С.В. підготували книжкову виставку «Європа – це ми».

Викладач професійно – теоретичної підготовки Гречана О.І. ознайомила учнів з кухнею європейських країн. Під час перегляду мультимедійної презентації учні разом з викладачем географії Квотченко О.Є. подорожували країнами Європи. Художній керівник Маштабей С.В. провела вікторину-бліц-турнір “10 запитань про Європейський Союз”. Викладачі історії Савіцька В.М. та Шевченко В.О. визначили переможців конкурсу рефератів на тему: “Україна  та Європейський союз”. Важливість цих заходів підкреслює формування позитивної громадської думки в учнів, пов’язаної з інтеграцією України в Європейський Союз.

Джерело: сайт Смілянського ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *