У Смілянському центрі обговорили співпрацю щодо правової допомоги жителям

197832535_4094588603965649_7182889665143172210_n7 червня у Смілянському центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели круглий стіл на теми «Взаємодія системи безоплатної правової допомоги з органами з питань пробації» та «Право на безоплатну правову допомогу».

У заході взяли участь провідний інспектор Смілянського сектору філії «Центру пробації» в Черкаській області Пашина Юлія, провідний інспектор Князєва Марина, фахівець Семеновський Віктор та волонтер Смілянського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Таран Тетяна.

Відкривши засідання «круглого столу», Олена Сокол наголосила на важливості проведення спільних заходів по налагодженню взаємодії між органами безоплатної правової допомоги та пробації щодо надання якісної правової допомоги громадянам, які перебувають на обліку.

Присутнім розповіли про діяльність системи безоплатної правової допомоги та про бачення майбутньої співпраці.

Сторони обмінялися думками щодо форм, напрямів та методів співпраці при наданні громадянам безоплатної правової допомоги, інформуванні обвинувачених, засуджених та їх родичів під час реалізації як досудової так і наглядової пробації.

В результаті учасники зустрічі досягнули домовленостей щодо участі у спільних заходах, отримали інформаційні буклети та роздаткові матеріали.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *