У Смілянському центрі надання правової допомоги провели зустріч щодо відновного правосуддя

170154978_3912492522175259_8856847033097712735_nНеповнолітні нерідко вдаються до правопорушень під негативним впливом найближчого оточення – сім’ї, однокласників, приятелів. Подекуди це мікросередовище вимагає від дитини довести свою приналежність до нього, вчинивши якийсь негарний вчинок. Щось вкрасти, вдарити перехожого, розбити вітрину. Інколи цей необачний вчинок може зіпсувати дитині все життя.

Але є альтернативний шлях – примирення неповнолітнього правопорушника з потерпілим, відновлення соціальних зв’язків з суспільством. Це і є відновне правосуддя. На цю тему 6 квітня в приміщенні Смілянського міськрайонного відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Олена Сокол провела лекцію для суб’єктів пробації.

У кінці заходу погоджено план подальшої спільної роботи з установою системи пробації та графік прийому громадян, що перебувають на обліку, розповіли у Смілянському місцевому центрі з надання БВПД.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *