У Смілянському центрі допомагають школярам із вибором майбутньої професії

261052656_1104563476947182_953356250461561031_nВдалий вибір професії – це запорука впевненості, одна з головних складових і умов людського щастя, усвідомлення своєї цінності в соціумі.

Під час Всеукраїнського тижня професійної освіти Державний навчальний заклад «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» провів інтерактивний профорієнтаційний захід «Ким ти хочеш бути у майбутньому?» для учнів школи №13.

Інтелектуальний квест, який підготували у ЦППРК, допоміг молоді знайти шлях для правильного вибору професії, та зорієнтувати їх у виборі професії, що допоможе успішно розпочати самостійну трудову діяльність і життєвий шлях.

У сучасному суспільстві існує понад сорок тисяч професій та спеціальностей. Для виявлення схильності до певної професії випускники пройшли професійне тестування. Щоб бути професіоналом необхідно володіти певними знаннями, мати навички у певній галузі діяльності і вміти ці знання і навички правильно застосовувати, зазначили у центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.