У Смілянському центрі безробітні проходять навчання за дуальною формою

03_dualne_3-v_0Коли безробітний не має професії, потребує відновлення професійних навиків, або його професія чи спеціальність втратили актуальність на ринку праці, одним із шляхів відновлення його конкурентоспроможності є професійне навчання.

З 2020 року в систему професійного навчання зареєстрованих безробітних впроваджено елементи дуальної форми освіти, коли учні та слухачі теоретичну частину навчання опановують в навчальних закладах, а професійно-практичну безпосередньо на виробництві.

Черкаська область входить до п’ятірки регіонів України, де залучено найбільшу кількість безробітних до такої форми навчання.

Цьогоріч на базі Смілянського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів 11 безробітних за направленням служби зайнятості здобули професію «швачка» за дуальною формою навчання на замовлення швейного підприємства. Нині усі працевлаштовані та реалізують здобуті знання.

На сьогодні ще 13 безробітних опановують професію «кравця» на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти. Також проходять курс навчання за дуальною формою освіти 14 безробітних за професією «продавець продовольчих товарів», 12 осіб за професією «продавець непродовольчих товарів» та 10 слухачів за професією «кухар».

Після навчання слухачі отримають свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації. Загалом, з початку року за сприяння обласної служби зайнятості 64 безробітних навчалися за дуальною формою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *