У Смілянському РЕМ провели обласні навчання для інспекторів та контролерів

1584027206_1_resizeОсобливостям дистанційного користування білінговою системою навчали днями на базі Смілянського РЕМ інспекторів та контролерів Шполянського, Лисянського, Звенигородського, Чигиринського, Кам’янського, Смілянського та Смілянського міського районів електричних мереж. 

Про це інформує пресслужба ПАТ “Черкасиобленерго”.

Нині інспектори та контролери в районах електричних мереж області забезпечені планшетами та мають мобільний on-line доступ до інформаційної бази Товариства. Це значно спрощує їх роботу, а також дозволяє надавати вичерпні відповіді на запитання споживачів, перевіряти дані, вносити покази лічильника, звіряти пломби та повідомляти інформацію стосовно розрахунків, нарахувань та оплати, платежів, пільг та субсидій і не тільки. Успішно запроваджена інформаційна технологія дає можливість без проблем вводити дані та отримувати завдання щодо індивідуального робочого плану працівника, що позбавляє його від зайвих візитів до району електромереж. Під час навчань піднімалися питання щодо поліпшення роботи з мобільними пристроями та покращення функціональних можливостей програмного забезпечення. Всі охочі працівники РЕМ мали змогу висловити свої побажання та пропозиції.

У ПАТ “Черкасиобленерго” нагдують, контролери можуть проконсультувати споживачів із питань ефективного використання електроенергії, вибору типу лічильника за обліком, наприклад, двозонні чи тризонні, в чому їх різниця та перевага, яка процедура заміни приладу та як перевести домогосподарство на електроопалення.

Також контролер допоможе обрати оптимальний спосіб самостійної передачі показів електролічильника, супроводить реєстрацію в особистому кабінеті на сайті Товариства або підключення до паблік чату ПАТ «Черкасиобленерго» у мобільному додатку Viber.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *