У Смілянському РЕМ понад 140 років працює династія Слухаїв

1524729040_5Майже півтораста років складає загальний стаж у енергетиці членів родини Слухаїв, які працюють у Смілянському РЕМ. Велику повагу, шану і авторитет серед своїх колег у Смілянському РЕМі має бухгалтер Олена Слухай. За її плечима 33 роки бездоганної служби. А ще вона представник чи не найбільшої династії у цьому колективі. Окрім Олени Леонтіївни тут працювали її чоловік Василь, сестри Галина і Валентина, Валентинині чоловік та син – Федір та Олександр Панченки. Ну і, власне, син Олени і Василя – Віктор.

Віктор працює на підприємстві вісім років. Починав як батько, із посади водія оперативно-виїзної бригади (ОВБ). За кілька років здобув вищу освіту, виріс до диспетчера і продовжує чудову сімейну традицію. 
 
Всіх представників родини Слухаїв-Панченків на підприємстві називають просто – “Слухаї”. Якщо скласти стаж всіх членів родини у Смілянському РЕМі, то набіжить не багато не мало, а 141 рік(!).
 
Професію бухгалтера Олена Леонтіївна обрала не випадково. Із дитинства любила оперувати із цифрами. Іще будучи школяркою навчалась у фізико-математичній школі. 
– У РЕМі все моє життя. Аж мороз по шкірі проходить, як задумаюсь над тим, що поки тут працюю, у мене перед очима пройшла ціла епоха. Коли тільки прийшла, на підприємстві було всього дві машини. Директор їздив на “бобику”, а бригаду ОВБ возила “вошобійка”. Так ми називали вантажівку ГАЗ-51 із будкою, яку нам санстанція віддала. І мій чоловік свою водійську кар’єру почав із неї, із “вошобійки”. При мені відбулась і комп’ютеризація. Звикла працювати із калькулятором, аж тут встановили комп’ютер. Було, проводжу розрахунки і захоплено вигукую: “О! Диви! Порахував!”, чим добряче веселила клієнтів. За час моєї служби відбулось становлення і самого РЕМу. Із однієї невеличкої хатки він виріс до цілого комплексу будівель. І квартиру ми із чоловіком отримали від підприємства. А будинок, у якому була наша квартира, знаходився поряд із РЕМом через паркан. Так що, можна сказати, я постійно жила на роботі, – пригадує Олена Леонтіївна.
 
А ще Олена Слухай – неперевершена майстриня вишивки. Рукоділлям захоплюється з дитинства. Два роки тому її зацікавила техніка вишивання бісером, що стало новим етапом творчого розвитку. На сьогодні у доробку майстрині близько ста робіт. Кабінет пані Олени є її постійно діючою виставкою, де нові вишиті бісером картини періодично змінюють старі. Олена Леонтіївна дуже любить їх дарувати друзям, родичам, знайомим. Відтак її шедеври вже є не тільки у Смілі чи в Черкасах, але й у віддалених куточках світу.
На сьогодні на підприємстві працює лише двоє Слухаїв: Олена та її син Віктор. Проте, є надія, що “енергетичну” династію Слухаїв продовжить син Віктора – семирічний Тимофій. Він ще не вирішив ким хоче бути, але у майбутньому, при виборі професії, приклад батька, діда, бабусі і інших членів родини енергетиків, цілком може стати вирішальним.
Джерело: офіційний сайт ПАТ «Черкасиобленерго»
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *