У Смілянському районі розпочалася підготовка до оздоровлення дітей під час літніх канікул

З метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення школярів у таборах з денним перебуванням дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування дітей під час літніх канікул 2016 року 12 травня відбулася нарада-навчання працівників таборів, які функціонуватимуть на базі загальноосвітніх шкіл району.

Учасниками наради були директори таборів з денним перебуванням дітей, комірники, медсестри, кухарі закладів освіти району.

З роз’ясненнями щодо комплексу соціальних норм і нормативів закладених у Державному соціальному стандарті оздоровлення та відпочинку дітей виступила методист районного методичного кабінету Валентина Вдовіченко. У виступі окреслено також основні вимоги до оформлення та ведення документації таборів з денним перебуванням дітей.

Начальник служби охорони праці відділу освіти Коломійчук В.С. надав рекомендації щодо організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у таборах з денним перебуванням дітей.

Санітарний лікар Л. Крижанівська провела гігієнічне навчання працівників таборів з питань дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог до організації відпочинку та оздоровлення у таборах з денним перебуванням дітей.

З питаннями щодо фінансового забезпечення оздоровчої кампанії виступили головний спеціаліст відділу освіти Бульченко Т.М. та головний бухгалтер Бобошко О.А.

За інформацією методиста районного методичного кабінету В.Вдовіченко
Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *