У Смілянському районі відбулися змагання відкритого Кубку з мотокросу

Яскравим та запальним було святкування Дня Захисника України у Смілянському районі. Вже вдосвіта село Будки наповнене розкотами мотоциклетних моторів. Нині проводили ці змагання в пам’ять майстра спорту Володимира Соляра.

13 жовтня, спортсмени з України, Білорусії та Італії, з’їхались на Смілянщину, щоб випробувати свої сили в змаганнях відкритого Кубку з мотокросу. На гостини до спортивного клубу мотокросу «Ветеран» завітали з Пінська, Житомира, Дніпра, Кропивницького, Херсону, Черкас, Кротоне та ще кількох міст України. Більше шести годин неймовірних змагань не залишили байдужими учасників та глядачів змагань.

Сміляни вибороли призових місць.

Зокрема, найменший мотокросмен Артем Вовк-Єременко посів ІІІ місце в класі 50 куб.см, його батько, Володимир Вовк – І –у своєму класі Аматор МХ2, Ігор Плюта – ІІІ місце, Юрій Белей – ІІІ місце серед ветеранів, Марія Драпіковська – в класі 50 куб. см.

У смілян загалом перше командне місце. Козаки-ветерани нагородили учасників кубками, грамотами, солодощами.

Також, за особливу участь в організації змагань сектору у справах у справах сім’ї, молоді та спорту вручили подяку від спортивного клубу мотокросу «Ветеран» та ФАУ Черкаської області, президента ФАУ – Народного Героя України, В.М. Понєдєльніка.

За інформацією Смілянської РДА та Тетяни Єременко (із газети “Сміла”)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *