У Смілянському районі ремонтують дорогу державного значення

4 (1)На автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Смілянському районі на ділянці км 205+280 – км 213+000 продовжуються роботи з виконання поточного середнього ремонту.
На цій 8-ми кілометровій ділянці автодороги Київ-Знам’янка на замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой» продовжуються роботи з влаштування вирівнюючого шару за сучасною технологією та із повною заміною асфальтового покриття за технологією холодного ресайклінгу. Вже проведено регенерацію основи на 2 кілометрах автодороги Н-01 Київ-Знам’янка. Роботи з влаштування дорожньої основи на цій ділянці дороги проводитимуться й надалі, інформує прес-служба САД у Черкаській області.
Холодний ресайклінг являє собою зміцнення (стабілізацію) ґрунтів, кам’яних матеріалів і асфальтового ґрануляту, одержуваного в результаті дроблення асфальтобетонного брухту (фала), різними в’яжучими, шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі.
5Метод ресайклінгу єдиний спосіб, який забезпечує відновлення основи дорожнього покриття завдяки повторному використанню старого покриття. Застосування даного методу дозволяє скоротити терміни реконструкції, ремонту та знизити витрати. Роботу методом холодної регенерації можна здійснювати без зупинки руху автомобілів.
Також на цій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка проводяться роботи з ліквідації пучин з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів.
Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *