28 березня о 14:40 у селі Берестівець, в господарстві 37-річної місцевої жительки виникла пожежа у житловому будинку. Виявивши пожежу, жінка зателефонувала за номером «101». На місце події оперативно прибув черговий караул 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.
О 15:20 пожежу було локалізовано, а за 20 хвилин повністю ліквідовано. Завдяки оперативності співробітників ДСНС житловий будинок вдалося врятувати. Внаслідок пожежі вогонь знищив лише частину покрівлі будинку. Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем господарки, повідомляють в Управлінні ДСНС України в Черкаській області.
У Смілянському районі через необережність господарки загорівся будинок
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/date.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/user.png)
![](http://www.smilamedia.org.ua/wp-content/themes/Carolina/images/alert.png)
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.
Залишити відповідь