У Смілянському районі будуть вибори

DSCN5458 У Смілянському районі першою територіальною громадою, в якій 30 квітня відбудуться вибори стала Ротмістрівська сільська об’єднана територіальна громада(село Ротмістрівка, селище Вовківка, Ковалиська сільська рада(село Ковалиха), Куцівська сільська рада (село Куцівка), Мельниківська сільська рада (село Мельниківка).
На початку квітня я зайшов в приміщення Ротмістрівської сільської ради, щоб почути відповіді на запитання громадян навколишніх сіл про майбутні вибори, так як інформації дуже мало в ЗМІ, а самі жителі сіл висловлюють різні думки, чутки, плітки, невдоволення.(не всі голови сіл підтримують об’єднання, як і представники району).

– Наша комісія розпочала свою роботу 18 березня, – каже голова виборчої комісії Світлана Олійник. – 22 березня, відповідно до частини другої статті 17 Закону України «Про місцеві вибори» Ротмістрівська виборча комісія утворила 22 виборчих округи для проведення перших виборів депутатів Ротмістрівської сільської ради ОТГ та Ротмістрівського сільського голови. Це рішення оприлюднене на інформаційному стенді Ротмістрівської територіальної виборчої комісії, та надали постанову «Про утворення територіальних виборчих округів на території Ротмістрівської ОТГ» до газети «Смілянські обрії» для оприлюднення. Можливо не всі жителі сіл виписують районну газету, не всі депутати сільських рад активно включились в процес виборів, тому й люди мало про це знають.. До 5 травня ми реєструємо кандидатів на посаду голови та депутатів ОТГ.Ротмістрівка повинна вибрати 11 депутатів, Ковалиха, Куцівка – по 4 депутати і Мельниківка – 3. Дільнична комісія в цих селах почне працювати з 15 квітня. За два тижні до виборів вона повинна рознести запрошення виборцям, оприлюднити біографії та програми кандидатів у депутати та на посаду сільського голови ОТГ, підготувати місце для проведення виборів.
Сергій Мошенський член Спілки журналістів України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *