У СМІЛЯНСЬКОМУ ПІДРОЗДІЛІ ТОВАРИСТВА – КАДРОВІ РОТАЦІЇ

Для оптимізації виробничих процесів та ефективного управління у відокремленому структурному підрозділі «Смілянські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» відбулись нові кадрові призначення.

Так, колективи підрозділів міста Сміли та Смілянської територіальної громади Товариства отримали нових керівників. Їх представив в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко.

Зокрема директором відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі» Став Віктор Дорошенко. Раніше він обіймав посаду головного інженера Смілянського відділення ВСП «Смілянські енергетичні мережі».

Як пояснив в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко, Віктор Дорошенко зможе привнести для компанії ефективні рішення та позитивні результати роботи.

Віктор Миколайович має понад 20 років досвіду в енергетичній галузі. Він працював на посадах контролера енергонагляду, інспектора з енергозбуту, заступника директора з енергозбуту та комерційних питань. З травня 2023 року обіймав посаду головного інженера Смілянського відділення відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі».

– В подальшому плануємо продовжити шлях розвитку підприємства, поліпшувати мережі, якість транспортування та передачі електричної енергії, максимально докласти зусиль для обслуговування цих мереж а також працювати над зменшенням понаднормативних втрат електроенергії,- підкреслив Віктор Дорошенко.

Колишній очільник ВСП «Смілянські енергетичні мережі» Руслан Вітер відтепер працюватиме на посаді головного інженера Смілянського відділення відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі».

Руслан Олегович вже понад 38 років успішно працює у сфері енергетики. З 2022 року працював директором відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі».

Наостанок зустрічі Вадим Яненко побажав колективам на чолі з новопризначеними керівниками успіхів, плідної роботи на користь Товариства та держави.

За інформацією з офіційного сайту ПАТ “Черкасиобленерго”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.