У Смілянському об’єднаному управлінні ПФУ підписано меморандум про співпрацю у сфері надання правової допомоги

В березні 2017 року начальник Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області Олександр Супряга провів зустріч з представниками Смілянського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги. Головною темою розмови стали питання доступності надання правових послуг та забезпечення реалізації прав і свобод малозабезпечених категорій громадян, їх захисту та відновлення у разі порушення.

Виконуючий обов’язки директора центру Сергій Громов проінформував присутніх про умови, порядок, механізм та коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. В свою чергу, Олександр Супряга зазначив, що спеціалісти управління щоденно надають первинну правову допомогу шляхом консультацій та роз’яснень з пенсійного забезпечення, оформлення допомоги на поховання, видачі довідок, прийому документів для призначення (перерахунку) пенсій.

Учасники зустрічі відмітили важливість взаємодії та співпраці в цьому напрямку, оскільки ефективність, доступність та якість наданих послуг залежить, в першу чергу, від консолідації спільних зусиль.

За результатами зустрічі підписаний Меморандум про співпрацю, метою якого є спільна діяльність в напрямку підвищення рівня правової поінформованості та захисту прав і свобод осіб, які потребують такої допомоги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *