У смілянському міському парку встановили арт-об’єкт

DSCN5438-1Команда «Креативні колегіанти» завершує втілення своїх ідей щодо благоустрою парку, в другому, міському етапі освітнього проекту «Відкривай Україну». За ініціативи учнівської команди і творчого наставника були створені креативні напрацювання, і вирішено реалізувати ідеї у співпраці з Олександром Ніколаєвим. Основною складовою проекту є встановлення високого табурету на території міського парку, який матиме особливе значення як для дітей, так і для дорослих.

17 травня в міському парку відбулось урочисте відкриття арт-об’єкту під назвою «Всі ми родом з дитинства». На відкритті були присутні заступник міського голови Людмила Осейко, Олександр Ніколаєв, який є спонсором нашої ідеї, директор міського парку Вікторія Хандусь, а також смілянський волонтер Віктор Овчаренко. Учні прикрасили табурет кольоровими кульками, перев’язали символічною червоною стрічкою, яку згодом перерізали Людмила Семенівна, Олександр Васильович і учасники проекту Базик Дарина та Скрипник Владислав.
Будемо сподіватись, що для всіх гостей і мешканців міста цей витвір стане чимось цікавим, щоб на височенному табуреті, діти відчували себе дорослими, а дорослі поверталися в дитинство.
Наталія Шульгіна, наставник команди «Відкривай Україну» школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *