У Смілянському ліцеї відзначили День науки

26 травня 2016 р. у ліцеї відзначався День науки. В Україні «На підтрімку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійніх спілок України» День науки був встановлений Указом № 145/97 від 14-го лютого 1997-го року діючого на той момент Президента України і відзначається у третю суботу травня. Для Смілянського природничо-математичного ліцею цей день завжди особливий. Адже він є підсумком роботи ліцеїстів упродовж всього навчального року.

Ось і цьогорічний День науки не був виключенням. Відзначення його розпочалося лінійкою, на якій присутні були ознайомлені із витоками святкування та з відкриттями українців, якими користується увесь світ.

Потім свято продовжилось євроквестом та євролото, які провели під керівництвом учителя англ. мови Т.Є. Ярмиш євроклубівці. До участі у заходах долучилися й команди школи №2, колегіуму, гімназії ім. В.Т.Сенатора.

Інші ліцеїсти мали змогу послухати лекцію «З життя кажанів», яку проводив Білушенко Анатолій Анатолійович, кандидат біологічних наук, науковий співробітник відділу «Динаміки популяцій» Інституту еволюційної екології НАН України. Дізнатись про нумізматику запропонував ліцеїстам Яворський Андрій Андрійович, кандидат педагогічних наук. А переможці інтелектуальних конкурсів, змагань, олімпіад та МАН разом із ліцеїстами, які щойно повернулися із Польщі, де відбувались заходи в рамках проекту «З двох зроби три», ділилися своїми враженнями і надбаннями з іншою групою ліцеїстів.

Фіналом Дня науки стало віншування переможців та учасників найрізноманітніших конкурсів, змагань, що відбувались упродовж року, яке відбулося вже традиційно на загальноліцейних батьківських зборах, де разом із батьками були присутні й ліцеїсти.

На сьогоднішній день ліцеїсти за 2015-2016 рік поклали у скарбничку здобутків понад 300 перемог. І це – не межа, адже ще не по всих конкурсах підведені підсумки.

За матеріалами Смілянського природничо-математичного ліцею

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.