У Смілянському лісгоспі цієї весни висадять понад 100 гектар лісу

82e3cdcee3a8c1f2c71f955f0336da03_новый размерВесна цього року не тільки рання, а й суперечлива та неоднозначна: з погодними примхами та змінами настрою… Дотримуючись усіх протиепідемічних правил та рекомендацій лісівники висаджують культури.

Справжньою «родзинкою» Смілянського лісгоспу є вирощування сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою. Ця технологія для підприємства не нова, її впровадили тут ще у 2008 році. І вона виправдала себе з-поміж інших методів, адже після проростання сіянець не треба викопувати, обрізати корінь. У такий спосіб формується міцна коренева система, яка не пошкоджується при пересадці у відкритий ґрунт.

Вирощений посадматеріал із ЗКС приживається практично стовідсотково, має сильнішу енергію росту, ніж лісові культури, створені звичайним способом. 

Цьогоріч буде висаджено понад 100 га лісових культур. Окрім того проводиться доповнення на площі 210 га. Загалом буде висаджено біля 400 тис. лісоутворюючих порід, де головної породи дуба звичайного 205 тис.шт. з яких із закритою кореневою системою (у касетах) 110 тис. шт.

Лісокультурна кампанія триває, адже весна не чекає і потрібно все зробити вчасно, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *