У Смілянському лісгоспі тривають роботи із догляду за лісовими культурами

7e0b7f4679e6309a3453b4792c8ab795Смілянські лісівники продовжують проводити догляди за лісовими культурами. Адже літо – це не тільки чудова пора для росту та розвитку посаджених сіянців, а й період, коли активно ростуть бур’яни та різна поросль. Щоб вберегти крихітні культури від їх негативного впливу і проводяться ретельні догляди. Особливу увагу лісівники приділяють цьогорічним сіянцям, однак дворічні та трирічні культури потребують не меншої турботи.

Цьогоріч у ДП «Смілянський лісгосп» заплановано провести догляди на площі 650 га. Створюючи сьогодні крихітним деревцям комфортні умови для розвитку, лісівники дбають про майбутнє високопродуктивного лісу. На кожній конкретній ділянці лісівники вирішують питання про доцільність і можливість проведення насамперед механізованого, а вже потім ручного догляду.

Механізовані догляди проводяться, зокрема, тракторами з культиватором – в основному на площах лісових культур першого, другого та третього років вирощування.

Також механізовано проводяться догляди мотокущорізами, під час цього процесу зрізається трав’яниста та чагарникова рослинність у міжряддях.

На сьогодні у лісництвах проведено доглядів на майже 400-гектарній площі. Завдяки цій повсякденній невтомні роботі культури на очах оживають, набираються сил та енергії для гарного росту, розповіли у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *